UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wszyscy wiedza co i jak, bandyci sobie jaja robią z nas wszystkich puszą sie, połowa elblaga wie gdzie oni są tylko nie wymiar sprawiedliwosci. a wczoraj był program w tv jak goscia władowali na rok do celi bo przy wypadku jako swiadek zdażenia sie nie dodwonił na 112 i niby nie udzielił rannym pomocy. .. .