UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaka pijana, przecież się nie przewracała. Były imieniny psiapsiuni czy też kuleżanki więc kobita trochę wypiła a że wódki nie trawi to ją trochę bujało. Inni z kolej pili grzecznie w domu sąsiada, nie przy dzieciach, nie na ulicy a tu ich szeryfy za fraki, o glebę, skuli jak psów i na pokaz publiczny do gazety,masakra. ? Nie o take Polske walczyłem "
Boloztaczką