UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaka pijana, przecież się nie przewracała. Były imieniny psiapsiuni czy też kuleżanki więc kobita trochę wypiła a że wódki nie trawi to ją trochę bujało. Inni z kolej pili grzecznie w domu sąsiada, nie przy dzieciach, nie na ulicy a tu ich szeryfy za fraki, o glebę, skuli jak psów i na pokaz publiczny do gazety,masakra. ? Nie o take Polske walczyłem "

Boloztaczką