UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mogli go uznać na niepoczytalnego. Wówczas trafiłby do Starogardu Gdańskiego to byłoby lepsze niż więzienie. Po takiej terapii byłby niezdolny do popełniania przestępstw w przyszłości. A tak to dostanie góra 5 lat wyjdzie po 2 lub 3 latach. Przez ten czas będzie miał wikt ubranie, utrzymanie za darmo na koszt podatników. Jednym słowem all inclusive z dostępem do telewizji, wypoczynku rekreacji, siłowni, widzeń z rodziną, możliwością robienia zakupów w kantynie, darmową opieką medyczną, psychologiem, pedagogiem, biblioteką, świetlicą, stołem bilardowym. No i najważniejsze Gąsior po pobycie w sanatorium penitencjarnym wyjdzie jeszcze doskonalszym przestępcą, koledzy z celi nauczą go kryminalnego rzemiosła i czynią bardziej doskonalszym przestępcom jak jest obecnie. Ot takie mamy państwo. By żyło się lepiej. .. i głosujmy dalej na Bronka dla chwały polskich miast i WSI.

Figo34