UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że przez cały okres rozprawy sądowej nikt nie zbadał wątku jak to możliwe, że ta grupa funkcjonowała tak odważnie i i tak długo w Elblągu i okolicach? Nikogo nic nie dziwi? A wypuszczenie tego co dziś poszukują Europejskim Nakazem Aresztowania jakoś zbadano pod względem odpowiedzialności za ten fakt?

c.ciorka