UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest wręcz niewiarygodne co się dzieje w "elbląskich sprawach sądowych", że tak to ujmę. Tomasz M. - masełko, zabił swoje dziecko - dostał 7 lat 8 miesięcy, do niedawna śmigał na wolce, długo się bujał, a w międzyczasie handlował dopkami (już nie śmiga, może przyjechali smutni panowie, a może "grubasy", if you know what i mean ); banda od porwanego 17-latka (a przynajmniej jeden z nich), których to sprawa już kilka dobrych latek się ciągnie/ciągnęła, latają po wolności, odsiedzieli tylko sankcję; teraz producenci szlugów, którzy narazili państwo na tak wielkie straty (a i tak pewnie część sprzedali, więc nie narazili, czyn dokonany) z tak małymi wyrokami. Chyba w Elblągu jest bardzo wielka korupcja w kręgu sędziów, prokuratorów i dlatego tak się dzieje. Zastanówcie się. Elblążek takie malutkie miasteczko, teraz to nie wiem może ze 100 tys. mieszkańców, taaaaki wielki sąd budują za niemal 60 mln, po co, zastanówcie się po co? To będzie "The Courthouse's Headquarters of Poland", bo dogodne miejsce, bo większość jest i tak skorumpowana (można więc łatwo nimi sterować), bo to i tamto. ..

taka_jest_prawda