UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w Elblagu nie ma sprawiedliwości. .jest tylko sąd. .oj dziwne te wyroki. .. bydlak który zgwałcił swoja dwuletnią córeczkę tylko 5 lat no i ten cały cyrk z bandą Kulawego. .. zacznie sie ponownie. .i td. .konca nie widac

temidaalenieslepa