UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
heh... moze ci sie tylko tak wydaje ze wiesz o mnie wiecej niz ja sama, ale w przeciwienstwie do ciebie ja nie mam nic do ukrycia, nie mam tez problemow z ortografia... a tak w ogole to jakis czas temu odbyl sie podobno pogrzeb amiga :) fajowy sposob na zmylke kilku osob...
prawdziwa jedi