UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
siemanko ludzie j tez chodzilem z nim do podstawowki wtedy byl jeszcze spoko choc juz mu odbijalo 3 alta i tak dobrze mu szlo a teraz wpad przez niezapiete pasy trzeba tez miec troche w glowie a nie tylko w bicepsie trzymaj sie amigos do zobaczenia za ok 15 latek
typ z jaru