UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jełopo co się podpisujesz Kacper!!! Kżdy wie że ta jełopa niepoytrafila by włączyć kompótera. swoja drogą ciekawe kiedy zamkna Kacpra Anyża. przeciez Amigo to dzieciak. najlepiej by było jak by te elbląskie smieszne bandy same sie powybijały. hahahaha