UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ej "kierowco", tacy jak tY o każdym pieszym na przejściu (jakimkolwiek) traktują jak świętą krowę, jakby pieszy nie miał prawa przechodzić przez ulicę bo to zakłuca ruch uliczny w którym samochód z takim "kierowcą" zbliża sie do przejścia z prędkością 80km/h.

KTOŚ