UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz przynajmniej będą współgrały z szarzyzną tego miasta i życia w nim. Postawcie jeszcze na każdym skrzyżowaniu drogowskazy do innych miast (dla emigrujących) oraz do cmentarzy (dla tych, którzy jednak postanowią zostać) i będzie git!

Edek..