UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajny wywiad, P. Maciej bardzo fajna postać miałem przyjemność lotu motolotnią z panem Maciejem. Wysoka kultura i świetne poczucie humoru o wiedzy lotniczej nie wspomnę. .. dobry przykład dla naszych prezydentów. Szkoda że lotnisko nie jest lepiej wykorzystywane a z drugiej strony dobrze że jest p Maciej tak by nie było nawet dni otwartych :D Pozdrawiam serdecznie
Ryszard111111