UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

anonimku: od ogródków działkowych to się odstosunkuj. Jakby tak na Modrzewinie były to przynajmniej był jakiś pożytek z tego miejsca i świecące po nocach latarnie nie straszyłyby zwierzyny leśnej. A przy okazji sprawdź u wujka google' a ile ogródków działkowych jest w takim np. Berlinie czy Frankfurcie nad Menem. .. .

ket