UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To podobnie do Pana, prawda. " Było by" pisze się łącznie " byłoby" . Cząstki bym, byś, by, byśmy, byście pisze się rozdzielnie z następującymi kategoriami wyrazów: 1.Po nieosobowych formach czasownika 2.Po rzeczownikach, przymiotnikach, przysłówkach, liczebnikach, zaimkach (. .. )
polonistka