UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fotografia jest : dokładnie wojenna 1943/4 - na placu nie ma już pomnika Wilhelma. A w miejscu tym dokładnie widać pobudowane schrony. Niemcom już dobrze paliło się pod nogami i dużo pomników poszło na przetop z powodu braku surowców.

lubiehistorię