UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Masz etat w szkole, etat w EOK, z hobby wymieniłeś siedzenie w domu a dalej nie stać Cię na wyjazdy z ukochaną rodziną?? Ludzie zawsze narzekają i szukają wymówek. Niby bym chciał ale bez szóstki w lotto się przecież nie da. ..