UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowny Panie Mariuszu, podziwiam Pana grę od dawna, brzmi dostojnie a Pan zawsze taki skupiony. Dziękuję za dzisiejszy uśmiech. I ma Pan takie miłe nazwisko :) Mam nadzieję usłyszeć również Pana grę na fortepianie. Gratulacje i serdeczne pozdrowienia.