UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
No właśnie a wszyscy mówią że Makdonlady są fee a jak pokazuje historia czarno na białym już wiele lat temu w starożytnej Polsce funkcjonowały sklepy Makdonalda i miały się dobrze co prawda na początku sprzedawano w nich tylko wino ale z biegiem lat się rozrastały więc później zaczęto sprzedawać tam bułki z mięsem zwane hamburgerami (nazwa wzięła się od miasta leżącego na północy Niemiec Hamburga) i frytki. Po tym jak znany projektant Kokoszanel wymyślił fajną butelkę z kokakolą do sprzedaży trafił również tenże trunek wypierając wcześniej wspomniane wina bo był fajniejszy i można było przy jego pomocy odkręcać śrubki co znalazło powszechne uznanie wśród motorniczych elbląskim tramwajów (w czasach przedwojennych musieli oni odkręcać śruby przy torach aby zmieniać kierunek jazdy).
sprzedawcapapryki