UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Nawet największa tragedia, którą odkrywamy tu i teraz, w pierwszej chwili być może nie jest radosna, ale jest przyjmowana z błyskiem w oku. Bo jest to odkrycie, a odkrycie jest zawsze podniecające! " ----- Jak dla normalnego czlowieka jak ja, to Pan Rezyser brzmi dziwnie. .. .. bardzo, bardzo dziwnie. .. .traci to zdrowo myszka to delicatnie powiedziane, tadeuszuW
VerM