UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakim to trzeba być człowiekiem aby podziw wzbudzał jakiś głupek bez prawa jazdy wsiadający za kierownicę samochodu. Jakby tak jeszcze zabił kilka osób no to bohater że hej, tylko pomnik mu wystawić A 30 lat po wojnie czyli w 1975 roku w Elblągu było dużo samochodów ale nie maluchów, te zaczęto ledwie co produkować (06.1973) i było ich jeszcze mało. Za to było jeszcze sporo starych- już nie produkowanych Warszaw. Były jeszcze wartburgi, trabanty, moskwicze, wołgi a także samochody zachodnie, stare ale i troszkę całkiem nowych.

SD