UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W 1928 roku latać autem to Wielkie wydarzenie. Dzisiaj ten koleś miałby ponad 100 lat a jego historia budzi podziw. Aż żal bierze że wybuchła wojna a Elbląg nie jest Niemiecki. Za komuny 30 lat po wojnie w Elblągu było kilka samochodów może ze 3 syreny i 2 maluchy.

Histas