UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rzeczywiście pamiętam, że mury pałacu w latach 60-tych jeszcze stały, a w ujeżdżalni odbywały się mecze bokserskie. Może ktoś pamięta jeszcze ,,parkowego" z dużym psem bernardynem ?. Kiedy ,,komuchy" rozebrały ten pałac ?

zatroskany