UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
7 kin w 1925,w 2013 2 kina- Masakryczne cofniecie sie rozwoju miasta. 100 lat temu miasto bylo bardziej ucywilizowane i rozwiniete niz dzis w XXI wieku. To widac szczegolnie gdy sie wyjdzie na miasto. Ludzie ktorzy zadzili maistem po wojnie powinni zostac skazani za stan do jakiego doprowadzili
turban