UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No, proszę można było żyć w zgodzie w jednym mieście w jednym kraju z Niemcem, lecz ZAWSZE musi trafić się Śmieć typu hitlerek, któremu to za mało. -Ps. Tego nazwiska przenigdy nie należy pisać z dużej litery. Ku czci wszystkich zamordowanych w czasie drugiej wojny. To wciąż BOLI!
ktośzpółncy