UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Co to się nie wyprawia w naszym mieście, konie uciekają, rowerami się zbijają i jeszcze ta biedna kobiecina gruchnęła na skórce od banana zapewne, a wszystkiemu winni ci z PiSu bo po ostatnich manewrach z tymi ustawami śmieciowymi to ja już sam nie wiem gdzie co wyrzucać a ten wypadek samochodowy to przez to ze nowe znaki w zeszłym roku postawili i ludziska pogłupieli bo jeszcze do niedawna miał pierwszeństwo a teraz musi ustąpić tym z prawej strony no i jeszcze krowe ukradli do czego to przyszło no no no bieda z nędzą u nas oj bieda i jeszcze szewca okradli la Boga la Boga a tym bezdomnym to dali by spokój nie dość że ludzie pracy nie mają, mieszkania drogie to o jeszcze o mir ich oskarżają a poza tym to jak oni mogli naruszyć mir domowy skoro oni bezdomni przecie. .. jak żyć
sprzedawcapapryki