UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a tak wogole to widze ze coraz czesciej portal daje wiadomosci archiwalne. czyzby naprawde nie bylo nic lepszgo do napisania, chocby to jak mijają dni Elblaga. no tak..... przeciez tyle sie pisze informacji kulturalnych i wydarzeniach majacych miejsce w naszym miescie, ze po co wiecej.

marek