UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hero ty głupcze!W elblagu trzeba likwidowac autobusy a rozwijac linie tramwajowe. Po pierwsze autobusy emituja wiecej spalin w miescie, smrodza is zkodza, po drugie autobusy w elblagu ejzdza 20 km /h stwarzaja korki tamuja ruch, w elblagu nie ma zatoczek dla autobusow, autobus staje na przystanku na srodku pasa i robi korek, po trzecie autobusy stojac w korkach spozniaja sie, po czwarte przyczyniaja sie do degradacji jezdni, po 5 sa znacznie mniejsze od tramwaju i zabieraja jednorazowo mniej pasazerow. Tramwaj ma same zalety w miescie. Tak wiec hero strzel barana o sciane

turban