UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Wywody na ten temat (komunikacji i jej logistyki jak i ekonomii) rozliczne wskazują na błędne z założenia i analiz wnioski. Nic w naszym mieście a i w kraju nie ma normalnego wymiaru i poukładania. Po ulicach i drogach szaleją motocyklowi wampirzy i asy kierownicy, dla których to podstawowym kanonem poruszania się jest kompletny brak przepisów i reguł w tym względzie a więc bandyci drogowi. To jedna podstawowa konstatacja a druga dotyczy względów urbanistycznych. Innymi słowy chodzi o układ i funkcjonalność ulic i dróg, które dawałyby możliwość logicznego rozdziału strumieni pojazdów od pieszych, rowerzystów i innych uczestników ruchu. Miasto takie jak Elbląg musi zdecydować się na jakiś typ komunikacji: powszechny, indywidualny, rowerowy, pieszy etc… …
MiejscowyAborygen