UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sytuacja Galerii jest idealnym przykładem i przestrogą dla władz miasta przed nadmiernych wywalaniem pieniędzy na zbyt nabrzmiały stadion dla Olimpii. Ten były kościół jest zdecydowanie najpiękniejszą galerią sztuki w Polsce która niestety "gra" na poziomie 3 ligi. Problemem jest to że ktoś przeprowadził złe transfery. Nie ta kadra, nie ten trener, nie Ci ludzie. Chyba czas pozrywać kontrakty.
CSOlimpia