UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobrze że ktoś coś jeszcze robi na tym dziedzińcu Galerii EL. Szkoda że nie sama Galeria. Każdy ma pomysł na te wspaniałe miejsce tylko nie panujący "dyrektor ". Dziwię się że ludzie którzy przyczynili się do powstania Galerii oraz brali udział w jej wczesnych działaniach nic nie robią z tym że świątynia (EL) sztuki, umiera na Ich oczach.
NieRozumiem