UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A gdzie w drużynie te aktywne, równe mężczyznom i niedoceniane kobiety? Czy ten przejaw antyfeminizmu to wina organizatora, czy jednak fakt, że kobiety po prostu nie dają rady? A do mobi_87680.. .Grają z przyjaciółmi, bo po grze z inną drużyną byłoby za dużo wakatów w elbląskiej policji:-)
tr18