UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jako komunista na pewno bym sie przylaczyl do tej demonstracji. a potem oczywiscie lanie w morde brunatnych swin. oj, szkoda ze nasi nie wygrali wyborow w 33-cim w Niemczech. sytuacja w Europie bylaby wymarzona do stworzenia jednego, wielkiego panstwa komunistycznego.

komunista