UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mój ojciec wiele lat "jeździł na motorze", ja zanim kupiłem pierwszy samochód "jeździłem na motorze", moi wujowie "przyjeżdżali na motorach" więc zamilcz elbląski durniu który zapewne nigdy motocykla nie posiadałeś i zabierasz głos w sprawie podwójnie dla ciebie obcej: motoryzacji i znajomości ojczystego języka.