UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Admin, ale potocznie to możemy przy browarze porozmawiać. Tu bym prosił o większe dbanie o dobór słów. Wystarczy że szkolnictwo w Polsce sięgnęło dna, więc niech Portel zostanie ostatnia ostoją "przyzwoitości"