UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podobno Georg Schmidt często jeździł na Modrzewine, stawiał na koło, palił kapcia i należał do jednego z portali elbing-motorcycles ale wtedy nie chodziło tyle dzieci na spacery czy na rower w okolicy. Policja niech zrobi z tym porządek, Niech się wynoszą za miasto a nie odwalaja wśród spacerowiczów i rowerzystów. Czy trzeba czekać aż jakis burak wjedzie w kogoś ?

Prusy