UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
hehehe....az milo poczytac stara prase. widac jakie oni wtedy mieli problemy :) a teraz kiedy zajrzy sie nawet w najmniejsze rubryczki gazet widoczne sa tylko hasla takie jak : "grozi mu 12 lat wiezienia za zabojstwo", "ukradl" "zabil za 60 zl" (tudziez polityczne sprawy) i tym podobne...nasz spoleczenstwo jest chore czy mi sie tylko wydaje?
niunia