UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uważam, że czas najwyższy aby elblążanie nie popuścili "wykroczenia" p.Andrzeja Śliwińskiego. Trzeba utworzyć Komitet d/s likwidacji tego człowieka pełnego pychy,buty i bezczelności. Ten człowiek nie ma w sobie cienia powołąnia do pełnienia posługi Bożej.Ten człowiek to całkowita kompromitacja Elblaga oraz Kościoła Katolickiego. Nie pozwólmy ,żeby dalej gdziekolwiek sprawował takie wysokie funkcje. Dać mu emeryture i niech ucieka od nas jak najdalej. Ludzie nie dajmy się .Walczmy o nas samych, po skryc uszy po sobie to najłatwiej.