UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dziwię się wielu opiniom zamieszczanym natej stronie. Ludzie przecież wy twierdzicie że takie zachowanie (jak biskupa) wam się nie podoba, a mimo to chodzicie do kościoła "bo co ludzie powiedzą". Biernie popieracie takie postępowanie.

blondas