UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

toni: a co ty tak chcesz bezplatnie rozdawac alkohol? Przeciez tam jest 95% podatkow i akcyzy za co ty sie biedaku utrzymujesz. Ja stworzylbym dla odmiany getto dla podobnie tobie myslacych i karmil ich zywnoscia przez nich wyprodukowana.

tonik