UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To teraz kac się szokiem nazywa,ten ochlaptus powinien w pudle siedzieć,ale zę to czarnuch to sprawa sie rozmyje,a sam dostanie pomrocznosci jaskrawo-amnezyjnej,mogą z Przemusiem Wałęsą skoczyć na kielicha na kaca.A może wytłumaczą że to UB-ecka prowokacja,tylko gdzie to UB
olo