UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwie sie ,ze kuria nie wie co robic, wyslac szefa na przymusowe leczenie, Uswiadomic mu i sobie ze jest alkoholikiem i potrzebuje pomocy.Jezeli leczenie nie pomoze to wyslac na wczesniejsza emeryture, nie mozna chowac glowy w piasek i pozwalac na kompletny upadek morale w diecezji.
rk