UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwie sie ,ze kuria nie wie co robic, wyslac szefa na przymusowe leczenie, Uswiadomic mu i sobie ze jest alkoholikiem i potrzebuje pomocy.Jezeli leczenie nie pomoze to wyslac na wczesniejsza emeryture, nie mozna chowac glowy w piasek i pozwalac na kompletny upadek morale w diecezji.

rk