UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj piękne miasto mieliśmy, aż płakać się chce jak patrze teraz na to co się wyrabia w tym mieście. To my powinniśmy być głównym miastem wojewódzkim, a nie Olsztyn ta wiocha. Oby nowe władze były normalne i chociaż w 50 % przywróciły Port i Stocznie do poprzednich lat.

Alton