UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do emerytów z "jajakobyły"dajcie trochę ze swoich emerytur, na poprawienie wyglądu tego kościoła, którego sami tak okaleczyliście. Jest do odtworzenia iglica na wieży, i elewacja wschodnia. Można też parkan za sprzedane medale utrwalaczy jedynie słusznej sprawy. Podobno chodzicie trzy razy dziennie do spowiedzi. Nie, żebym się czepiał, ale tą jedną, porządną rzecz, powinniście w tym swoim pieskim życiu zrobić. Md.