UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Flavia : cos mi sie tu wydaje, ze w kraju, gdzie wiara jest jeszcze swietoscia, nie powinnas tak glosno krytykowac jej podstaw. Ze zle sie dzieje, to wiemy, ale nie wszyscy jestesmy "niedowiarkami" jak ty.

czako