UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proszę bardzo, trochę więcej informacji i pięknych widoków tego wspaniałego miasta. W tamtych czasach dominowaliśmy w regionie. Może czas pokazać swój potencjał i nie trzymać cię cycków z Olsztyna, i nie liczyć na Gdańsk. Trochę refleksji: http://www.aefl.de/ordld/WP-Firmen/westpreussische_firmen_01.htm
Cuda71