UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
BEZ ŚCIEM proszę. .. Nie jest żaden budynek w Elblągu, tylko siedziba firmy w Berlinie przy Alexanderplatz, naprzeciwko Grand Hotelu. Zdjęcie pochodzi z końca 19 wieku lub początku 20.Na póżniejszych obok wejścia do budynku z reprezentacyjnym portalem przejeżdżają tramwaje elektryczne. Inną sprawą jest to, że dzisiejszy Alex niczym nie przypomina siebie sprzed 1945 roku. tak jak sródmieście Elbląga. Szkoda ale w końcu nie mysmy tę wojnę rozpętali. .. Warto było? Oryginały zdjęć są w Wikipedii na stronach Loeser und Wolff.
BEZ ŚCIEM proszę