UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panowie: erg i Bob. B, wyjaśnijcie łaskawie to tłumaczenie: "nadburmistrz [(niem. Oberbürgermeister) – jest w Niemczech najwyższym urzędnikiem w mieście podzielonym na dzielnice, którymi rządzą burmistrzowie. " Elbląg chyba nie był podzielony na dzielnice z własnymi burmistrzami, a dr Merten otrzymał ten tytuł za wybitne zasługi. Czy tak było?

AnK.