UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

doktorflop : Ano, moze polska policja musi dorabiac takimi systemami, ale przynajmniej ludzie maja czego sie obawiac i przestrzegac. No i mniej z tego powodu rannych czy zabitych. A ze w Hiszpanii kazdy "byczek" po ulicy biega jak po arenie, to juz jego sprawa...Rozbrykani ci Hiszpanie, rozbrykani...

czako