UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie, że pisane są takie artykuły. Widzę, że wizja rozwoju turystycznego w oparciu o Zalew Wiślany była kiedyś zrealizowana. Dzisiaj niestety budka z frytkami w Suchaczu i Kadynach jest wizerunkiem możliwości turystycznych jakie sektorowi prywatnemu stwarzają samorządy i inne władze. Czerwony