UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W 1915 roku, w Elblągu (w Prusach) były nabożeństwa dla głuchoniemych i nie było problemu. Jak jest z dostępnością kościołów dla niepełnosprawnych 100 lat później? No właśnie. To pokazuje, w którym mejscu jesteśmy. .. Smutno.